AKP’den aday olan Ürüm, AKP’nin il, kadın ve gençlik teşkilatlarını ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKP Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Veysel Ürüm, partinin il başkanlığı ile gençlik ve kadın kollarını ziyaret etti.

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Van Büyükşehir Belediyesi’nden aday adaylığını açıklayan Vefa Group Yönetim Kurulu Başkanı, iş insanı Veysel Ürüm çalışmalar kapsamında aday adayı olduğu parti teşkilatlarına ziyarette bulunarak, vaatlerini anlattı ve destek istedi. Aday adayı Ürüm ilk olarak, AKP Van İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl Başkanı Emre Güray’la görüşen Ürüm, AK Parti’nin Van’da başarılı olması için geçmişte olduğu gibi bu süreçte de çalışacağını belirterek, “Emre Başkan’ımızla hem adaylık sürecini hem de şehrimizi konuştuk. Aklımızdan, gönlümüzden geçen projeleri, çalışmaları istişare ettik. Bu şehre sevdalıyım. Bugüne kadar Van’la ilgili hiçbir şeye duyarsız kalmadım, kalamazdım. Van’ın artık gerçek bir belediyeciliğe ihtiyacı var. Şehrin menfaatleri her şeyin önüne geçmeli. Bu şehri tarımıyla, turizmiyle, sanayisiyle, ekonomisiyle bölgesinin lideri yapabiliriz,” dedi.

“Kendimize gençleri çok yakın hissediyoruz”

İl başkanlığından sonra Ürüm, AKP Gençlik Kolları Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan ile bir araya gelen Ürüm, gençliğin seçimde lokomotif görevi göreceğini ifade ederek, “Gençliğe çok güveniyoruz. Türkiye’de seçimin kaderini genç seçmenin tercihleri belirliyor. Ak gençlik bugüne kadar çok önemli işler yaptı, bundan sonra da yapacağına şüphemiz yok. Biz de kendimize gençleri çok yakın hissediyoruz. Onlardan gelecek desteği çok önemsiyoruz. Gençlerle ilgili projelerimizi, düşüncelerimizi başkanımızla paylaştım. Nezaketi ve konukseverliği için müteşekkirim,” diye konuştu.

Son olarak AKP Kadın Kolları Başkanlığı’nı ziyaret eden Ürüm, Kadın Kolları Başkanı Havva Duran tarafından karşılandı. Ürüm, aday olması halinde kadınlarla birlikte uyum içinde süreci yöneteceklerini aktararak, “Havva Hanım bu partinin emektarlarından. Çok uzun yıllar teşkilatıyla birlikte gece-gündüz demeden çalıştı. Biz de aday olduktan sonra kendisinin fikir, öneri ve görüşlerini alalım istedik. AK Parti’nin 22 yıllık başarısında hiç şüphesiz kadınların payı çok çok fazladır. Van, ak belediyecilikle tanıştığı zaman kadınlar gerçekten çok daha etkin bir şekilde hayatın içinde olacak. Sosyal ve kültürel projelerin başında kadınlar bulunacak. Sayın Başkanımıza bizi dinlediği, vaktini ayırdığı için teşekkürü bir borç biliyorum,” şeklinde konuştu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
AKP’den aday olan Ürüm, AKP’nin il, kadın ve gençlik teşkilatlarını ziyaret etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir