Fatih Portakal anket açtı, ‘ego’ önde gidiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih Portakal, iç sesinden çıkan öfkeyle ‘dış ses’i azarlamasının ardından haber bülteni hakkında anket açtı. Katılımcıların yüzde 40,9’u şıklar arasında yer alan “Egolu” yanıtını işaretledi.

Sözcü TV’nin Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, haber anlatımını beğenmediği ‘dış sesçi’yi canlı yayında azarladı. Portakal, kendisine gelen eleştirilerin ardından “Sözcü Ana Haberi nasıl değerlendiriyorsunuz?” anketi açtı. Katılımcıların yüzde 40,9’u “Egolu” yanıtını verdi.

Gazeteci Fatih Portakal’ın Sözcü TV Ana Haber bülteninde yer alan bir haberin dış sesini beğenmediğini söylemesi gündem olmaya devam ediyor. Portakal, bunu söyleyiş üslubu üzerinden kendine gelen eleştiriler akabinde sosyal medya hesabından bir anket açarak “Fatih Portakal ile Sözcü Ana Haberi nasıl değerlendiriyorsunuz?” diye sordu.

Seçenekler arasında, “Taraflı”, “Tarafsız”, “Farklı”, “Egolu” seçenekleri yer aldı. Portakal’ın bitmesine henüz 8 saat olan anketine 170 bin 565 kişi oy kullandı.

Katılımcıların yüzde 40,9’u “Egolu” yanıtını verirken, “Taraflı” diyenlerin oranı yüzde 32,4 oldu.

Ne olmuştu?

Fatih Portakal, geçtiğimiz akşam ana haber bülteninde Yunanistan’daki seçim haberinin VTR’sinin ardından haberdeki ‘dış ses’i beğenmediğini söyledi.

Fatih Portakal ‘adını verdiği’ bültene anket açtı, ‘ego’ önde gidiyor – Sayfa 5

Haberin bitiminde memnuniyetsizliğini belli eden Portakal, sesini yükselterek şunları dedi: “Nasıl, dış sesi beğendiniz mi, he? Beğendiniz mi? Ben beğenmedim. Ben bu haberin her şeyinden sorumluyum çünkü ben bu haber bültenine adımı veriyorum. Adımı verdim bu haber bültenine. O yüzden aynı uygulamayı, şefkati, özveriyi de haberin içeriğinde de seslendirilmesinde de görmek isterim. Çünkü ben sizinle karşınızdayım. Çünkü ben bu habere adımı veriyorum. Montajından seslendirilmesine kadar her şey benim sorumluluğum. Bu sorumluluğu da maalesef üstüme alıyorum. Bu dış sesçi için de sizden özür diliyorum.”  (duvar)

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Fatih Portakal anket açtı, ‘ego’ önde gidiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir