İpekyolu Belediyesi’nde birçok müdür görevden alındı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van’ın İpekyolu Belediyesi’nde yeni kaymakam ve kayyımın göreve başlamasından sonra birçok müdür görevden alındı. Görevden alınan müdürler arasında daimi işçi olmasına rağmen hukuksuz bir şekilde ataması yapılan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü de bulunuyor.

İpekyolu Belediyesi’nde yeni atanan kaymakam ve kayyım Abdulkadir Umut Kasman uzun süre başlamadığı kayyım görevine başlaması üzerine yeni değişimlere gitti. Bir haftalık incelemelerinden sonra Kasman’ın imzasıyla birçok müdür görevinden alındı. Kararla birlikte lüks tatil paylaşımlarıyla sürekli gündeme gelen Gençlik ve Spor Müdürü Celal Güneş yerinden alınarak muhtarlıklar müdürlüğüne atanırken, daimi işçi olmasına rağmen haksız bir şekilde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürüne atanan Cansu Tiyerilioğlu ise müdürlük görevinden alındı.
Öte yanda belediyede İmar ve Şehircilik Müdürlüğü başta olmak üzere birçok müdürlükte de değişikliklere gidildi.

Serhat News

 

İpekyolu Belediyesi’nde yeni bir skandal: SİT alanında izinsiz kazı ve tahribat

Van İpekyolu Belediyesinde ‘rant oyunu’: 50 milyon kamu zararı

İpekyolu Belediyesi’nde skandal atama: Daimi işçi müdür olarak atandı iddiası

Tepki Ver | mutlu12
12
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
İpekyolu Belediyesi’nde birçok müdür görevden alındı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. Avatar

  Acep neden ❗🤔

  Cevapla
 2. Avatar
  15 Eylül 2023, 17:11

  Acep neden ❕❗🤔

  Cevapla
 3. Avatar
  15 Eylül 2023, 17:26

  Çok yerinde bir karar olmuş. Ne demek ya daimi işçiyi sen gel müdür yap. Hiç mi Allah’tan korkunuz yok. Yazık değil mi bu milletin hizmetinde kullanılmak için hazineden gönderilen paraları bu insanlara hak etmedikleri şekilde kat kat maaş olarak vermek. Eğer bu kayyımın biraz Allah korkusu var ise ki vardır bu kadın ve aile hizmetleri müdürlüğüne getirilen torpilli ve vasıfsız eleman gibi olan diğer müdürlükleri de gözden geçirmesi toplum ve millet adına yapılacak en büyük hizmetlerden biri olacaktır.

  Cevapla
 4. Avatar

  Cansu tiyerlioglu nün Görevden alınması çok iyi oldu. 2 yıllık sosyal hizmetler mezunu hiçbir vasfı olmayan sadece ankarada dayısı var diye müdürlüğe atanması etik değildi.. Görevden alan sayın başkanımı kutlarım..

  Cevapla
 5. Avatar
  15 Eylül 2023, 22:30

  Ipekyolunda alinan elamanlarida incelensin ne kadar parayla alindiklarina bakilsin bugun yarin kadro verileceklere bakin adam bankada calisiyordu belediyeye ipekyolu belediyesine mudurlerine kac para vererek girdi

  Cevapla
 6. Avatar
  16 Eylül 2023, 15:15

  Yeni yiyici ekip gelmiş hayrlı uğurlu olsun…

  Cevapla
 7. Avatar

  Hukuksuz torpille alınan memurlarda araştırılmalı

  Cevapla
 8. Avatar

  Doğan nurses neden müdürlükten alınmadı

  Cevapla