Van’da seçim öncesi kayyımların yerleri değişti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama kararlarıyla başta Van olmak üzere bölgede kayyım olarak görev yapan çok sayıda kaymakamın görev yerleri değişti. Kararla birlikte sit alanlarına yaptığı parkla gündeme gelen İpekyolu Kaymakamı ve Kayyım İhsan Emre Aydın ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel’in de görev yerleri değişmiş oldu.

 

Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla gerçekleşen atamalar duyuruldu. Kararda yüzlerce kaymakamın yeni görev yerleri ve görevleri resmileşirken yine il ve ilçelerdeki Jandarma komutanlarının da yeni görev yerleri ve görevleri açıklandı. Cumhurbaşkanlığı Kararı ile; Van, Hakkari, Bitlis, Kars, Ağrı başta olmak üzere bölgede kayyım olarak görev yapan çok sayıda kaymakamın görev yerleri değişti.

Van’da eskiler gitti, yeni kayyımlar geldi
İpekyolu Kaymakamı ve Kayyım İhsan Emre Aydın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel başta olmak üzere ilçelerde kayyım olarak görev yapan kaymakamların görev yerleri değişti. Değişiklikle birlikte yeni kayyımların ataması da yapılmış oldu.

Atama kararın tam listesi için tıklayınız

Tepki Ver | sinirli3
2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
Van’da seçim öncesi kayyımların yerleri değişti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir