Vanlı Öğretim Görevlisi Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcılığına Atandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Dernekler Federasyon Genel Sekreteri öğretim görevlisi Orhan Ayyıldız Esenyurt Belediyesi Başkan yardımcılığına atandı.

 

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Van Dernekler Federasyon Genel Başkanı Fatih Yağız, Vanlı olan öğretim görevlisi Orhan Ayyıldız Esenyurt Belediyesi Başkan yardımcılığına atandığını açıkladı.  Olayı bir başarı hikayesi olarak açıklayan Yağız, “Türkiye’de yıllardır görev aldığı tüm kurumlarda  mesleki başarılarıyla kendisini ve toplumunu en iyi şekilde, güvenle temsil eden, kurumlar arası geçişle Esenyurt Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğüne, sonrasında Sosyal işler Müdürlüğüne ve şimdi de Esenyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan değerli hocamız Orhan Ayyıldız ‘ı canı gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Van halkının birliği mesajı

Atamanın Van ve Esenyurt için hayırlı olmasını dileyen Yağız paylaşımında şunlara dikkat çekti: “Başta Esenyurt olmak üzere, peki 20 Yıldır neden bir tane sosyal işler müdürü, neden bir tane belediye başkan yardımcısı, neden İBB de Başkan danışmanı çıkartamıyorduk?. Çünkü biz şahsi backgroundımız için değil bireysel ikbalimiz için değil halkımızın çıkarları için çalışıyoruz. Çünkü Vanlıların birliğini beraberliğini sağladık, çünkü biz güvenle sonuç odaklı, samimiyetle çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz. Kendi akıllarınca, sinsice bizi kışkırtacaklarını sanan üç beş kişinin çıkar ilişkileriyle değil, halkımızın birliğini ve beraberliğini sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.”

 

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Vanlı Öğretim Görevlisi Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcılığına Atandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir