Ağrı’nın Tutak ilçesinde yağmur ve kar suları ile dolu olan gölete düşen çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.
Ağrı’nın Tutak ilçesinde yağmur ve kar suları ile dolu olan gölete düşen çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. Kent04’ün edindiği bilgilere göre; bugün öğlen saatlerinde Tutak İlçesinde hayvanlarını otlatan 11 yaşındaki Enes Balçok, yeni yapılan Ağrı-Van Karayolu’nun yapımı için kurulan şantiye alanında açılan çukurun kar ve yağmur suları ile dolması ile oluşan gölete düş ineğini kurtarmak isterken, gölete düşmüştü.
![Ağrı’da gölete düşen çocuğun cansız bedenine ulaşıldı - AA 20230501 31013394 31013388 AGRIDA BUYUKBAS HAYVANI CIKARMAK ICIN GOLETE GIREN COCUK BOGULDU](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/05/AA-20230501-31013394-31013388-AGRIDA_BUYUKBAS_HAYVANI_CIKARMAK_ICIN_GOLETE_GIREN_COCUK_BOGULDU-1024x683.jpg)
Kurtarma ekiplerinin Balçok’u kurtarmak için başlattığı çalışmadan sonucu Balçok’un cansız bedenine ulaşıldı.
![Ağrı’da gölete düşen çocuğun cansız bedenine ulaşıldı - AA 20230501 31013394 31013386 AGRIDA BUYUKBAS HAYVANI CIKARMAK ICIN GOLETE GIREN COCUK BOGULDU](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/05/AA-20230501-31013394-31013386-AGRIDA_BUYUKBAS_HAYVANI_CIKARMAK_ICIN_GOLETE_GIREN_COCUK_BOGULDU-1024x683.jpg)
Balçok’un cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
![Ağrı’da gölete düşen çocuğun cansız bedenine ulaşıldı - AA 20230501 31013394 31013385 AGRIDA BUYUKBAS HAYVANI CIKARMAK ICIN GOLETE GIREN COCUK BOGULDU](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/05/AA-20230501-31013394-31013385-AGRIDA_BUYUKBAS_HAYVANI_CIKARMAK_ICIN_GOLETE_GIREN_COCUK_BOGULDU-1024x683.jpg)
Serhat News