Aile ve Sosyal Hizmetler Van Müdürü değişti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Van İl Müdürlüğü’nde görev değişikliği yaşandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Van il müdürü Hüseyin Ertosun’un yerine Bitlis il müdürü İsmetullah Altun atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda görev değişiklikleri yapıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlerinin görev yerleri değiştirilirken, ilk değişiklikler Mardin, Batman, Bingöl, Bitlis, Malatya, Muş, Van,  Ankara, Antalya, İzmir, Konya, Bursa, Yozgat, Tekirdağ ve Edirne’de yapıldı.

Hüseyin Ertosun’un yerine Bitlis Müdürü

Son dönemlerde Van’da birçok kamu kurumunda görev değişikliği trafiği sürerken son olarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Van il müdürlüğünde de görev değişikliği yaşandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda Van il müdürü Hüseyin Ertosun’n yerine Bitlis il müdürü İsmetullah Altın atandı.

2022 Haziran ayında Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevini yürüten Tarık Kuşman dönemi sona ermesiyle İl Müdür yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Ertosun’un atanmıştı.

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Aile ve Sosyal Hizmetler Van Müdürü değişti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir