Diyarbakır’da hastanede gerginlik: Hekim de hasta yakını da şikayetçi oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da yaralı kızı ile ilgilenmediğini iddia ettiği hekim M.Ş.A ile tartışan İ.Ö, şikayetçi oldu. Hekim de İ.Ö’nün kendisine hakaret ettiği iddiasıyla beyaz kod verdi, şikayetçi oldu.

Amida’nın aktardığına göre, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. İ.Ö trafik kazası geçiren kızını yaralı halde hastaneye götürdü.

Acil serviste görevli hekimin kızı ile ilgilenmediğini iddia eden İ.Ö, Hekim M.Ş.A ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüdü. Hekim M.Ş.A’nın kendisine hakaret ettiğini ve kızı ile ilgilenmediğini belirten İ.Ö, M.Ş.A’dan şikayetçi oldu.

Hekim beyaz kod verdi

Konu ile ilgili açıklama yapan Diyarbakır Hekimsen İl Temsilcisi Haçım İzol, hasta yakınının doktora “k.çını koymuşsun koltuğa oturmuşsun hekimlerin yüzkarasısın’’, “şerefsiz” diyerek hakarette bulunduğunu ifade etti.

İzol, acil serviste görevli hekim M.Ş.A’nın fiziksel saldırı girişimine de maruz kaldığını belirterek, “Hekimimiz bunun üzerine beyaz kod vermiştir” dedi.

İzol, M.Ş.A’nın da hasta yakınından şikayetçi olduğunu, hastanenin güvenlik kameralarının, kolluğa teslim edildiğini ifade etti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Diyarbakır’da hastanede gerginlik: Hekim de hasta yakını da şikayetçi oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir