Van’ın Erciş İlçesi’nde bir ambalaj dükkanında çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın itfaiye ekiplerin müdahalesiyle kontrol altına alındı.
Erciş ilçesine bağlı Tugay Yolu Caddesi üzerinde bulunan bir ambalaj dükkanında yangın çıktı. İş yerinde bulunan ürünlerin kimyasal olması sebebiyle kısa sürede etkisini arttıran yangın çevrede bulunan iş yerine sıçradı. Çevrede paniğe neden olan yangın itfaiye ekiplerin müdahalesiyle söndürüldü.
Yangının nedeni öğrenilmezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
![Erciş’te yangın paniğe neden oldu-video - Erciste yangin panige neden oldu](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/01/Erciste-yangin-panige-neden-oldu-1024x497.jpeg)
![Erciş’te yangın paniğe neden oldu-video - Erciste yangin panige neden oldu1](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/01/Erciste-yangin-panige-neden-oldu1-1024x497.jpeg)
(iy/sg)
| Tepki verilmemiş
Tepki Ver