Patnos Belediyesi deprem bölgesindeki hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.
![Patnos Belediyesi depremzedelerin yanında - F52B745A D5A6 470E 93CE 35E26519A2CE](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/02/F52B745A-D5A6-470E-93CE-35E26519A2CE-1024x768.jpeg)
Maraş merkezli yaşanan ve 10 ilde felakete neden olan 6 Şubat depremi sonrası harekete geçen Patnos Belediyesi afetzedelerin yaralarını sarmaya devam ediyor. Patnos Belediye Eş Başkanı Emrah Kılıç depremin ilk gününden itibaren yaşananlara vurgu yaparak Hatay’ın Defne ilçesine görevlendirilen ekiplerin hala hizmet vermekte olduğuna dikkat çekti.
![Patnos Belediyesi depremzedelerin yanında - 9506DA69 E13E 4AEB 900B 949E6176421A](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/02/9506DA69-E13E-4AEB-900B-949E6176421A-1024x768.jpeg)
Başkan Kılıç “Depremin ilk gününden itibaren Patnos Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik. Özellikle Adıyaman’daki enkaz kaldırma çalışmalarına katılan arama kurtarma ekiplerimizin hummalı çalışmalara imza attı. Şimdi de Hatay’da kadınların ve çocukların ihtiyaç duyduğu hijyen maddeleri ve kıyafet konusunda desteklerimiz devam etmekle birlikte bölgede hali hazırda asgari 1000 kişinin öğle ve akşam vakitlerinde beslenme sorununu gidermek amacıyla aşevimiz faliyetlerini yürütmektedir“sözlerine yer verdi.
![Patnos Belediyesi depremzedelerin yanında - A653F959 6505 4453 8997 E64EF1E90CDD](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/02/A653F959-6505-4453-8997-E64EF1E90CDD.jpeg)
Emrah Kılıç, bu vesile ile yaşanan acının ortağı olduklarına vurgu yaparak yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi.(Doğu Medya)
Serhat News