1. Haberler
  2. Güncel
  3. Peker’in sağ kolunun Türkiye’ye getirildiği iddiası

Peker’in sağ kolunun Türkiye’ye getirildiği iddiası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Erk Acarer, Sedat Peker’in sağ kolu olarak bilinen Emre Olur’un Türkiye’ye getirildiğini iddia etti.

Gazeteci Erk Acarer sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Sedat Peker‘in sağ kolu Emre Olur‘un Türkiye’ye getirildiğini iddia etti. Acarer paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 

“Sedat Peker cephesinde yeni ve önemli gelişme! Peker’e yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiler çemberin daraldığını gösteriyor. Kamuoyunda basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, 3 gün önce Arnavutluk’tan B.A.E’ye geçiyor. Üç gün sonra, oturum işlemlerini tamamlamak için devlet dairesine çağrılıyor. Ama işlemleri yapılmıyor. Önce Sırbistan aktarmalı uçakla Arnavutluk’a yollanıyor. Önceden haber verildikleri anlaşılan Türk yetkililer, onu oradan teslim alıp bu sabah itibarı ile Türkiye’ye getiriyor.

Peker'in sağ kolunun Türkiye'ye getirildiği iddiası - erk acer peker1

Birbiri ardına gelişen bu olaylar bize ‘bir şey’ anlatıyor. Peker’in, başına 25 milyon $ konması, evine saldırı, ardından yakınlarının kurşunlanması ve kilit adamına yönelik operasyon, hem Türkiye hem de çeşitli saiklerle yakınlaşan ve anlaşmalar yapılan BAE’nin Peker’e mesajı.

-Olanları ‘Bir daha paylaşım yaparsan seni de iade ederiz’ diye okunabilir. Anlattıklarının ne kadar önemli olduğu bir kez daha teyid ediyoruz. Keşke biraz daha derinlemesine araştırma yapabilseydik, gerçeğin biraz daha üzerine gidebilseydik ve böyle balık hafızalı olmasaydık!”

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Peker’in sağ kolunun Türkiye’ye getirildiği iddiası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir