Sabancılara Prenses Diana kumpası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakıp Sabancı’nın eşi Türkan Sabancı, aile bireylerinin sağlık durumlarıyla ilgili doktorlarla yaptığı bir toplantıyı gizlice kayda alan hemşire hakkında suç duyurusunda bulundu.

Akıllara Prenses Diana’nın psikoloğu geldi.

Merhum iş insanı Sakıp Sabancı’nın eşi Türkan Sabancı’nın bır toplantısında gizli kayıt skandalı patlak verdi. Olay 6 Aralık 2022’de meydana geldi.

Mukaddes S., isimli hemşire Sabancılar’ın konutunda hemşire olarak çalışıyordu.

Olay günü Türkan Sabancı Sakıp Sabancı Müzesi olan Atlı Köşk’te aile bireylerinin sağlık durumlarına ilişkin bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya, kendi alanında uzman 4 doktor dışında bir de hemşire Mukaddes S., katıldı. Toplantı başlandığı sırada Türkan Sabancı, hemşirenin telefonuyla toplantıyı gizlice ses kaydına aldığını fark etti.

Toplantıya katılanlar hemşireye müdahale ederek kayıt yapmasını engelledi.

Tutanak tuttular

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre evde yaşanan skandal olay sonrası söz konusu durum toplantıya katılanlar tarafından tutanak altına alındı.

Tutanakta Mukaddes S.’nin toplantıda rıza dışı şahsi telefonu ile ses kaydı aldığı, kendisinin de kayıt yaptığını kabul ettiği belirtildi.

Soruşturma başlatıldı

Türkan Sabancı hemşirenin işine son verirken, ailenin avukatları aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Şikâyet dilekçesinde şüphelinin kişiler arasındaki konuşmaların dinlenmesi ve kayda alınması suçunu işlediğini bu nedenle cezalandırılması gerektiğini belirtti.

Şikâyet üzerine savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Prenses Dıana tapeleri

Galler Prensesi Diana, Britanya Kraliyet Ailesi üyesiydi. Diana’nın psikologu, seansları gizlice kayıt altına aldı. Prenses Diana’nın evliliği ve ailesi hakkında kötü yorumlar yaptığı ifade edildi.

Prenses Diana, 31 Ağustos 1997’de Paris’te bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kaynak: Odatv.com

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Sabancılara Prenses Diana kumpası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir