THY 2023 Yılı için 81 İlden Personel Alımına çıktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Türk Hava Yolları güncel başvuru ekranını aktif etti. 18 bin TL maaş ödemesi ile işe alınacak olan personel alımı için başvurular alınmaya başlandı.

Türk Hava Yolları (THY), merkezi İstanbul’dan yönetilmektedir. Oldukça uzun bir uçuş ağına sahip olan kurum hizmet kalitesini artırmak için düzenli olarak farklı pozisyonlarda personel alımı ilanları yayınlamaktadır.

Mezun olmuş vatandaşların yanı sıra öğrenimi devam eden öğrencilere de farklı işe fırsatları sunmaktadır. Lisans eğitim seviyesinde öğrenim gören öğrencilere 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak şartıyla 12 ay staj imkanı sunmaktadır.

Yarı zamanlı olarak staj sürecini tamamlayan ve bu süre zarfında başaralı olmuş öğrencileri kadro ve pozisyonlara göre tam zamanlı olarak işe alımlarını gerçekleştirir. Öğrenciler Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerde haftanın en az iki günü ve haftada en fazla 30 saati geçmeyecek şekilde programlama uygun olarak hareket etmek zorundadırlar. Öğrencilerin yanı sıra düzenli olarak kabin memuru ve pilot alımları da yapmaktadır.

THY Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların; iyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip olması isteniyor. Arşiv ve güvenlik soruşturmasın da olumsuz sonuçlanmış olan adayların iş hayatlarına kanunlar gereği son verilmektedir. Mavi kart sahibi veyahut Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları başvuru yapabilir. Adayların başvuru yapmak istediği alana uygun eğitim seviyesin de öğrenim görüyor olması veya mezun olmuş olması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 13 Mart 2023 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular online olarak yapılacağı için başvuru süresi zarfında her saatte yapılabilir. Saat sınırlaması yoktur. Başvuru yapmanız için kurum tarafından yönlendirilen siteye online olarak kayıt açmanız gerekmektedir. Kayıt açma işlemini başarılı olarak tamamlayan adaylar ilgili başvuru formunda bulunan bilgileri doğru bir şekilde doldurması istenmektedir. Yanıltıcı bilgi veren adayların başvuruları geçersiz kabul edilecektir.

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
THY 2023 Yılı için 81 İlden Personel Alımına çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir