TV’lerin vermediği Kılıçdaroğlu’nun reklam filmi sosyal medyada yayınlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 418 milyar dolar konulu bir reklam hazırladıklarını ancak bunun televizyon kanalları tarafından yayınlanmadığını açıkladı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanal medya hesabından videolu açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Herkesin kiminle ve ne ile mücadele ettiğimizi çok iyi anlaması gerekiyor. Bu iş çok ciddi, bu seçim de çok hayati. Ey çeteler! Siz hala anlamadınız, Bay Kemal asla yolunda dönmez” notuyla videoyu yayınladı.

‘Sizden 418 milyar dolar çalındı’

Konuşmasının devamında Kılıçdaroğlu, “Sevgili halkım sizden çalınan bir para var tam 418 milyar dolar. 20 yılda bine yakın yandaş şirket bir araya geldi ve hazineyi soydu. Çalınan para sizin paranız evlatlarınızın parasını gasp ettiler. Devletle birlikte dürüstçe hizmet veren on binlerce şirket var. Onların hepsinin başımın üstünde yeri var. Ben bu yandaş çetelerle ilgili çok net konuştum. ‘Bu çeteler benim can düşmanımdır’ dedim. ‘Onlar yatağa giren aç çocukların haklarını yemişlerdir’ dedim” ifadelerini kullandı.

‘Beşli çete’ye seslendi

“Beşli çete”ye seslenen Kılıçdaroğlu, 418 milyar dolar konulu bir reklam hazırladıklarını ancak bunun televizyon kanalları tarafından yayınlanmadığını ifade etti. Kılıçdaroğlu devamla, “Bu çetelerden tahsil edeceğim 418 milyar dolarla halkım için yapacaklarımızı anlattım. Kısa filmlerle. Bu filmler bu gece yayınlanacaktı ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti. Hırsızlığa kalkan oluşturacak bir yasak için kimlere haber uçurduklarını da biliyoruz. Ey çeteler ey halkın gasp edilmiş parasıyla alınan medyalar. Ben sizden mi korkacağım ben bu mücadelede ölümü göze almışım” şeklinde konuştu.

‘Filmin ilk serisini paylaşacağım’

Kılıçdaroğlu, devamla şöyle konuştu: “Halkımız refaha ve huzura kavuşacak bunun için ben sizinle ölümüne mücadele edeceğim, ölümüne. Şu net ki, ben sırtımı milletime yaslıyorum. Vallahi biz bu işi yaparız, yapacağız. Halkıma sesleniyorum. 418 milyar dolar serisinin ilk filmini birazdan paylaşacağım.”

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
TV’lerin vermediği Kılıçdaroğlu’nun reklam filmi sosyal medyada yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir