Van’ın Özalp ilçesinde etkili olan sağanak, bir mahallede sele yol açtı.
Van’ın Özalp ilçesinde etkili olan sağanak sonrası Boğazkesen Mahallesi’nde sel meydana geldi. Mahallede, bazı evlerin bahçesini su bastı, tarım arazileri zarar gördü.
![Van'da sağanak sele neden oldu - ozalp saganak](https://www.serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/07/ozalp-saganak.png)
Mahalle Muhtarı Dinçer Erbay, AA muhabirine, “Yağış sonrası 3 evin bahçesini su bastı. Bazı buğday tarlaları zarar gördü. Herhangi bir can kaybımız yok” dedi.
![Van'da sağanak sele neden oldu - ozalp saganak1](https://www.serhatnews.com/wp-content/uploads/2023/07/ozalp-saganak1.png)
Serhat News
| Tepki verilmemiş
Tepki Ver
[…] ilçesinde sağanak ve dolu etkili olurken, hayat durma noktasına […]