1. Haberler
  2. Güncel
  3. VANGİAD kongreye gitti: Kentin tanınmış iş insanları yönetimde yer aldı

VANGİAD kongreye gitti: Kentin tanınmış iş insanları yönetimde yer aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Girişimci İş İnsanları Derneği (VANGİAD) kongresini gerçekleştirdi. Kongrede farklı sektörlerde yer alan çok sayıda iş insanı yönetimde yer aldı.

 

Bu yıl 27.nci kuruluş yılı olan VANGİAD kongresini gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu kongrede konuşan dernek başkanı Kadri Salaz, derneğin 27 yıllık sürecini anlattı. Salaz yönetime dahil olan ve emek verenlere teşekkür ederek, bundan sonra daha aktif bir çalışma yürüteceklerini kaydetti.

 

Salaz’ın konuşmasından sonra Divan Başkanlığını Van Dinamik Sanayici İş İnsanları Derneği (VADSİAD) başkanı Berrin Uçar’ın yaptığı Genel Kurula geçildi. Kongrede başkanlığa yeniden Kadri Salaz seçilirken, yönetim ise, Okan Bakkalbaşı, Murat Beyaz, Muazez Çağlar Kesici, Faruk Biner, Sadık Engin ve Asaf Özcan Yeke’den oluştu.

 

Yönetim Kurulu yedek üyeliğine Mehmet Fazıl Kaplan, Ünsal Keser, Nevin İl, Abdulbaki Oflas, Diyaeddin Altındal, Yavuz Karaman ve Ünal Keser getirildi.

 

 

Denetim Kurulu Asil üyeliğine Münür Karam, Ergül Gülaç ve Mahmut Akköprü, Denetim Kurul Yedek; Özhan Hakan, Sıddık Salaz ve Yahya Oğur seçildi.

 

Serhat News

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
VANGİAD kongreye gitti: Kentin tanınmış iş insanları yönetimde yer aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir