Van’da 1982 yılında Kurulan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin (YYÜ) ilk mezunları Van’da bir araya geldi.
Mezun olduktan sonra farklı illere giden YYÜ’nün 1987 yılının ilk mezunlar, yıllar sonra Van’da buluştu. Kent merkezini gezen grup, daha sonra önemli turistik merkezleri olan Bahçesaray Feqiye Teyran Türbesi, Çatak Kanisipi Şelalesi, Edremit Kız Kalesi başta olmak üzere önemli mekanlara ziyarette bulundular.
![YYÜ’nün ilk mezunları Van’da buluştu - YYÜnün ilk mezunlari Vanda buluştu1](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/06/YYÜnün-ilk-mezunlari-Vanda-buluştu1-1024x461.jpeg)
![YYÜ’nün ilk mezunları Van’da buluştu - YYÜnün ilk mezunlari Vanda buluştu2](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/06/YYÜnün-ilk-mezunlari-Vanda-buluştu2-1024x461.jpeg)
![YYÜ’nün ilk mezunları Van’da buluştu - YYÜnün ilk mezunlari Vanda buluştu4](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/06/YYÜnün-ilk-mezunlari-Vanda-buluştu4-1024x461.jpeg)
![YYÜ’nün ilk mezunları Van’da buluştu - YYÜnün ilk mezunlari Vanda buluştu5](https://serhatnews.com/wp-content/uploads/2022/06/YYÜnün-ilk-mezunlari-Vanda-buluştu5-1024x461.jpeg)
Geçmişin yad edildiği ziyarette, duygusal anlara da sahne oldu.
Serhat News
(sg)
| Tepki verilmemiş
Tepki Ver